Menu główne

Lista startowa w weekend została zamknięta

Lista startowa w weekend została zamknięta.  W wyniku weryfikacji  zapisanych zwolniło się jedno wolne miejsce. Kto pierwszy ten lepszy. Obdarzyliście nas ogromnym zaufaniem z czego jesteśmy bardzo dumni. Dokładamy wszelkich starań by impreza była jeszcze lepsza niż w zeszłym roku, a Wy z zadowoleniem i satysfakcją wspominali Duathlon Makowski.

Obecnie zastanawiamy się jak zwiększyć limit uczestników. Jesteśmy nieco ograniczeni miejscem strefy zmian. Wcześniej pisaliśmy, że trasa będzie taka sama jak w zeszłym roku. Możliwe jednak, że zwiększenie liczby zawodników spowoduje, nieznaczne modyfikacje.

Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i komfort. Gdyby zwiększenie limitu wiązało się z oblizaniem standardu organizacyjnego to pozostaniemy  na obecnym poziomie. Czyli 100 zawodników.

W połowie sierpnia będziemy weryfikowali listy. Osoby, które do tego czasu nie uiszczą wpisowego, poprosimy o deklarację uczestnictwa. W wyniku weryfikacji prawdopodobnie zwolni się kilka miejsc, co da możliwość zapisu.

Ostatnią szansą na uczestnictwo będzie dzień zawodów. Mamy nadzieję, że wszyscy zapisani dotrą 15 września do Makowa. Jednak z doświadczenia wiemy, że część osób z różnych powodów rezygnuje ze startu w ostatniej chwili. W takim przypadku  zwolnione miejsca zostaną rozdysponowane chętnym.

Do zobaczenia! Trenujecie wytrwale i regularnie!

 

 

Powrót na górę