Menu główne

Duathlon po raz drugi

Już po raz drugi w Makowie Mazowieckim odbędzie się Duathlon. W imieniu organizatorów,  Fundacji „Kocham Maków”, serdecznie  zapraszamy  14 września do Makowa Mazowieckiego. Duathlon to forma połączenia dwóch dyscyplin: biegania i kolarstwa. Impreza odbędzie się na dystansie sprinterskim: 5 kilometrów biegu, 20 kilometrów jazdy na rowerze, 2,5 kilometra biegu.

Na liście startowej widnieje niespełna 200 osób. To prawie cztery razy więcej niż podczas pierwszej edycji. Tak wysoko zapowiadająca się frekwencja bardzo nas cieszy. Dla organizatorów jest to nagroda za włożoną pracę oraz sportową atmosferę jaką wspólnie tworzymy.

 

Trasy zawodów prowadzą w całości drogami asfaltowymi. Bieg odbędzie się ulicą Graniczną w kierunku miejscowości Budzyno – Bolki, po dwóch kilometrach nastąpi nawrót do strefy zmian. Trasa kolarska przebiegać będzie  od ul. Granicznej poprzez: – Jankowo – Janopole- Czerwonka – Dąbrówka - Krzyżewo Jurki (tu wjazd na drogę woj. „626”) -Ulaski – Maków Maz. ul.  Graniczna.

Program imprezy:

 8:00 – 11:45 Biuro zawodów ( stacja paliw Gozana), wydawanie numerów zapisy

11:50 – Odprawa techniczna

12:00 – Start

14:45 – dekoracja zwycięzców, wydawanie nagród

15:00 – Zakończenie imprezy.

 
Informacje na bieżąco na naszym profilu Facebook:

https://www.facebook.com/DuathlonMakow

Serdecznie zapraszamy. Jednocześnie prosimy uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności we wskazanym terminie. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia drogowe.

Powrót na górę