Menu główne

Podziękowania

Podczas II Duathlonu Makowskiego w powietrzu czuć było atmosferę sportowego święta. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w pomoc przy organizacji zawodów. To wspaniałe uczucie współpracować z ludźmi, którzy z pasją i zaangażowaniem, poświęcając własny czas, często też środki finansowe, bezinteresownie jedynie za „Dziękuję”,  angażują się w przedsięwzięcie zwane Duathlonem Makowskim. To dla nas nobilitujące i potwierdzające, że Fundacja Kocham Maków w ciągu trzech lat od powstania stała się organizacją godną zaufania.  
Dziękujemy:  
Władzom miasta Maków Mazowiecki, burmistrzowi Januszowi Jankowskiemu  za współfinansowanie imprezy, oraz czynne włącznie się w organizację, obsługę biura zawodów oraz nagłośnienie.
Starostwu Powiatowemu w Makowie Mazowieckim, Staroście Zbigniewowi Deptule za ufundowanie pucharów dla najlepszych zawodników.
Wójtowi Gminy Czerwonka Pawłowi Kacprzykowskiemu i Ochotniczej Straży Pożarnej z Czerwonki za ufundowanie nagród oraz organizację trasy kolarskiej.
Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Ostrołęce, Radnemu Sejmiku Wojewódzkiego Mirosławowi Augustyniakowi za ufundowanie nagród rzeczowych.
Policjantom z Komendy Powiatowej w Makowie Mazowieckim za profesjonalne zabezpieczanie trasy.
Firmie ZUPIH, Janowi Górlińskiemu za obsługę strefy zmian i użyczenie stelaży na rowery.
REHAMEDIS GABINET MASAŻU I REHABILITACJI , Łukaszowi Wasilewskiemu za profesjonalne masaże sportowe dla zawodników.
Niepublicznemu Zakładowi Transportu Sanitarnego i Ratownictwa Medycznego "MEDYK” za zabezpieczenie medyczne.
Motocyklistom z klubu Motorbike za zabezpieczanie przebiegu rywalizacji kolarskiej.
Sponsorom:
Sportfuel, za odżywki i nagrody w bardzo promocyjnych cenach
Netbis za nagrody
Aptekom Wiesławy Dobrosielskiej i Danuty Packo za wsparcie finansowe.
Stacji Paliw Gozana za gościnę
Na końcu podziękowania najważniejsze dla wolontariuszy. Dziękuję kolarzom, kolegom  ŚP. Jerzego Zelmana. Uczniom z Liceum Ogólnokształcącego oraz strzelcom ze Związku Strzeleckiego „Strzelec”. To była przyjemność współpracować z Wami.

Członkowie Fundacji Kocham Maków

Powrót na górę