Fundacja Kocham Maków -
Wydrukuj tę stronę

Szlachetna Paczka Podsumowanie

Cieszymy się, że razem z nami zmienialiście świat na lepszy!  Wspólnie pomogliśmy rodzinie, która znajduje się w trudnym położeniu. Sprawiliśmy, że choć na chwilę dzieci i rodzice mogli zapomnieć o codziennych troskach.

Fragment z relacji wręczania paczki:

„Radość rodziny jest trudna do opisania. Rodzina na początku nie wiedziała, co ma powiedzieć i jak się zachować, kiedy wolontariusze wnosili kolejne paczki. Rodzina otrzymała pomoc, która przerosła oczekiwania. Dzieci na początku nie wiedziały za co się zabrać, później zaczęły wyciągać rzeczy z kolejnych paczek i mówiły: "mamo zobacz, to dla Ciebie, tato tu coś Twojego". Chłopcy wyciągali buty i od razu wkładali na nogi, mówili: "Zobacz oryginalne". Mama bardzo się ucieszyła z nowych garnków, dla niej to piękny świąteczny prezent. Gdy córka znalazła dla siebie ubrania i rzeczy z "Violettą" to się zarumieniła ze szczęścia, podeszła do mamy i wtuliła się w nią z całych sił. Widać było, że wszyscy są przeszczęśliwi.(…)”

Co przekazał nam wolontariusz:

„ Chciałbym Państwu ogromnie podziękować za wspaniale przygotowaną pomoc dla Rodziny. Mam nadzieję, że czytając relację, czują Państwo to, co ja mogłem przeżyć osobiście, przekazując paczki, czyli wielkie wzruszenie i radość! Mogą być państwo dumni. Kontakt z Państwem był dla mnie przyjemnością, widziałem, że są Państwo otwarci na współpracę i zaangażowani. Zwłaszcza na pochwałę zasługuje Bieg Mikołajkowy dla wybranej przez Was rodziny. Życzę Państwu wspaniałych świąt Bożego Narodzenia!(...)”


Na koniec cyferki.

Ze wszystkich wpłat na konto zebraliśmy – 2900,00 zł

Dochód z Biegu Mikołajowego – 602,00 zł

Fundacja Kocham Maków zakupiła Laptopa za kwotę 1 000,00 zł

Za zebrane środki kupiliśmy.

Ubrania letnie i zimowe dla wszystkich członków rodziny.

Żywność oraz środki czystości. Bardzo dużo żywności.

Koc, ręczniki, przybory szkolne, środki higieniczne, garnki, mikrofalówkę, słodycze, kilka drobiazgów i wspomnianego wyżej laptopa.

Do tego zebraliśmy kilka drów rzeczowych.

Wartość paczki szacujemy na  4 700 zł

Bardzo Wam darczyńcom dziękujemy.

 

Kocham Maków