Menu główne

III Duathlon Makowski

Dzień dobry!

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na III Duathlon Makowski. Bardzo prosimy o pomoc w organizacji imprezy i poprzez promocję i informację.


Już po raz trzeci w Makowie Mazowieckim odbędzie się Duathlon. W imieniu organizatorów,  Fundacji „Kocham Maków”, serdecznie  zapraszamy  13 września do Makowa Mazowieckiego. Duathlon to forma połączenia dwóch dyscyplin: biegania i kolarstwa. Impreza odbędzie się na dystansie sprinterskim: 5 kilometrów biegu, 20 kilometrów jazdy na rowerze, 2,5 kilometra biegu.

Na liście startowej widnieje ponad 200 osób. To dwukrotnie  więcej niż podczas drugiej edycji. Gdyby tak wysoka frekwencja się potwierdziła to III Duathlon Makowski stałby się największym Duathlonem organizowanym w Polsce w 2015 roku!

Zapraszamy zawodników i kibiców.

Stwórzmy razem sportowe święto!

 

Trasy zawodów prowadzą w całości drogami asfaltowymi. Bieg odbędzie się ulicą Graniczną w kierunku miejscowości Budzyno – Bolki, po dwóch kilometrach nastąpi nawrót do strefy zmian. Trasa kolarska przebiegać będzie  od ul. Granicznej poprzez: – Jankowo – Janopole- Czerwonka – Dąbrówka - Krzyżewo Jurki (tu wjazd na drogę woj. „626”) -Ulaski – Maków Maz. ul.  Graniczna.

Program imprezy:

 8:00 – 11:45 Biuro zawodów ( stacja paliw Gozana), wydawanie numerów zapisy

11:50 – Odprawa techniczna

12:00 – Start

14:45 – dekoracja zwycięzców, wydawanie nagród

15:00 – Zakończenie imprezy.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie organizatora:

www.kochammakow.pl

Informacje na bieżąco na naszym profilu Facebook:
www.facebook.com/DuathlonMakow

Serdecznie zapraszamy. Jednocześnie prosimy uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności we wskazanym terminie. Przepraszamy za ewentualne utrudnienia drogowe na trasie Dutahlonu.

Powrót na górę