Menu główne

Akcja Szlachetna Paczka po raz drugi zawitała do Makowa

Akcja Szlachetna Paczka po raz drugi zawitała do Makowa. Bez chwili wahania Fundacja "Kocham Maków" postanowiła ponownie się do niej włączyć. Tym razem działamy razem z Klub Sportowy Maków Biega. Połączone siły na pewno sprawią, że nasza paczka będzie wspaniała.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że to również od nich zależy czy zmienią swoją sytuację.

Pomagamy dużej rodzinie dotkniętej przez wile nieszczęść, choroby i biedę. Rodzina jest wspaniała i bardzo się kochająca. Potrzeby są ogromne, od żywności, poprzez ubrania, przybory szkolne sprzęt RTV AGD. Marzeniem jest komputer i pierwsze wspólne wakacje nad jeziorem.

Myślę, że warto poprzez akcję Szlachetna Paczka sprawić by choć na chwilę odmienił się los rodziny. By przeżyli najwspanialsze święta w swoim życiu.

Zbieramy środki finansowe na paczkę.
Prosimy o wpłaty na konto:
BGŻ:89 2030 0045 1110 0000 0207 5370
Z dopiskiem Szlachetna Paczka

Całość przeznaczamy na tą akcje. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

POMOŻECIE?

Zachęcamy do udostępniania i promowania wśród rodziny i znajomych. Dotrzyjmy do jak największej ilości ludzi dobrych serc.

Powrót na górę