Menu główne

Szlachetna Paczka 2015

Za nami kolejna edycja świątecznej akcji Szlachetna Paczka.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA . Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu udało nam się przygotować ogromną paczkę składająca się z 34 pokaźnych kartonów. Były w nich przede wszystkim artykuły pierwszej potrzeby: żywność, środki czystości, ubrania, kosmetyki, zabawki dla dzieci i kilka innych przydatnych drobiazgów.
Przekazanie paczki, jak nie trudno sobie wyobrazić, było pełne wzruszenia i emocji. Wszyscy, którzy choć w najmniejszym stopniu przyczynili się do pomocy powinni czuć dumę i być usatysfakcjonowani.
Sprawiliśmy, że wspaniała, kochająca się rodzina, choć na moment zapomniała o troskach i trudach codziennego życia.

W tym roku Paczkę przygotowywaliśmy razem z Klub Sportowy Maków Biega. Bardzo dziękuję członkom Klub Sportowy Maków Biega, którzy zaangażowali się całym sercem w przygotowanie paczki. To głównie dzięki Wam, dzięki Waszemu poświęceniu czyniliśmy dobro. Jesteście wspinali.

Powrót na górę